Maksymalny rezultat zaklęty w filiżance kawy – jedna filiżanka po drugiej

Café Racer. Stworzony, by działać.


 • SERCE ZE STALI
  Dla maksymalnej stabilności termalnej
 • WSZYSTKO POD KONTROLĄ
  Inteligentne ustawienia dla indywidualnych grup
 • WIELOBOJLEROWY SYSTEM
  Maksymalna stabilność termalna
 • System wstępnego zaparzania SOFT PRE-INFUSION Flowactive System
  Dla precyzyjnej kontroli przepływu wody i czasu preinfuzji
 • REGULOWANA POWIERZCHNIA ROBOCZA
  Innowacyjny system „wszystko w jednym” pozwala na przechowywanie pojemników o różnych kształtach i wysokościach
 • ŁATWE SERWISOWANIE
  Łatwy dostęp do części wewnętrznych dla szybkiej i prostej pomocy technicznej
 • DZIAŁANIE POMPY OBJĘTOŚCIOWEJ
  Wysokie i stałe ciśnienie w każdych warunkach
 • SYSTEM OSZCZĘDZANIA ENERGII
  Izolacja i inteligentne zarządzanie energią pozwala zaoszczędzić nawet do 30% energii

Café Racer. Stworzony, by działać.


Zbudowany dla wolnych duchów

Czasami projekty powstają po to, aby został osiągnięty konkretny cel – czasem są pogonią za urzeczywistnieniem marzeń, a czasami są efektem ambicji. Ale ta historia ekspresu do kawy wiąże się z koncepcją całkowitej wolności. Bez pośpiechu, bez ograniczeń, bez obowiązków: oprócz pragnienia zagwarantowania niezawodnego działania dla baristów na całym świecie. Stąd precyzja i dokładność: aby zamknąć najlepszą technologię Sanremo w solidnej i stylowej podstawie, która przywodzi na myśl podwozie legendarnego motocyklu café racer. Od pomysłu, przez projekt, aż w ręce zespołu ds. badań i rozwoju Sanremo S.W.A.T. (Sanremo World Academy Team – Zespół Światowej Akademii Sanremo): projekt ten kilka razy okrążył świat. Podzieliśmy się nim z najlepszymi graczami w branży i stał się on rzeczywistością. Café Racer od Sanremo to solidny i niezwodny ekspres, łatwy w obsłudze, wszechstronny i stylowy. Wyjątkowy, niezwykle wydajny ekspres do kawy gotowy wzbudzać pożądanie wszystkich profesjonalistów pracujących z kawą.

Pre-infuzja na miarę potrzeb

Łatwa obsługa wyświetlacza na górze grupy. Każda mieszanka czy kawa jednogatunkowa ma inne wymagania. Dla idealnej i jednorodnej ekstrakcji kawy, niezwykle ważne jest to, aby móc kontrolować elementy, które składają się na pre-infuzję.
Pre-infuzja to pierwszy etap parzenia espresso. Jej główną funkcją jest nasączenie kawy oraz przygotowanie zmielonej kawy do optymalnej ekstrakcji. Pre-infuzja pozwala również na równe rozlanie wody oraz zapobiega zjawisku tzw. channelingu.

Za pomocą wyświetlacza można z łatwością zaprogramować ustawienia dla każdej grupy:
• czas pre-infuzji
• objętość wody do ekstrakcji
• temperatura

Dla każdej z grup można zapisać 4 różne profile, a także zaprogramować funkcję nieprzerwanego nalewania napoju.

Wybierz swój styl – nadaj charakteru swojemu ekspresowi Café Racer.


Naked
Zajrzyj w głąb jego duszy

Dzięki charakterystycznym przezroczystym bokom, model Naked Café Racer pozwoli Ci zajrzeć do środka i ujrzeć jego potężne serce z czystej stali nierdzewnej. Podstawę stanowi solidna, zaprojektowana w funkcjonalny sposób rama, na której opiera się ekspres. W przypadku modelu ekspresu Naked Café Racer dostępne są 2 wykończenia: stalowe i czarne. Obydwa modele dostępne z niektórymi częściami w kolorze czarnym lub czerwonym.

Freedom
Opcje, które uwidocznią charakter

Model ekspresu Freedom Café Racer ma 4-kolorowe panele boczne, którym charakter nadaje podświetlane od tyłu logo inspirowane motocyklami café racer. Ucieleśnienie bogatej tradycji, niebanalnego charakteru, stylu i osobowości. Te ekspresy dostępne są również w wersjach z czarną lub stalową podstawą oraz ekskluzywnym czerwonym wykończeniem na niektórych częściach.

Projekt na miarę
Dla kochających wolność

Zapraszamy do warsztatu – tu możesz podrasować swój ekspres Café Racer. Nasz zespół R&D jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomoże ci spersonalizować wykończenie ekspresu, aby jak najlepiej oddawał Twój charakter. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia.

Na przykład:
Model ekspresu Renegade Café Racer ze skórzanymi bokami, zielonym „podwoziem”, brązowymi wykończeniami oraz uchwytami kolb z drewna oliwnego.
Model ekspresu Dolomiti Café Racer – cały w czerni, z bokami wykonanymi z czarnej skóry.