#WE
ARE
SANREMO

Doświadczenie, odwaga, determinacja i pasja. Ludzie. To właśnie my.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży nauczyliśmy się rozpoznawać, jaki powinien być ekspres, żeby powstało wyśmienite espresso. Nieustannie się doskonalimy, aby wszystkie produkowane przez nas ekspresy zasługiwały na oznaczenie dumną marką SANREMO. Pragniemy nadać indywidualny charakter każdemu szczegółowi – tak, aby w każdym szczególe było widać kim jesteśmy i aby można było tego doświadczać z każdą kolejną filiżanką kawy. Sposób w jaki pracujemy zawsze cechowało pragnienie innowacji i poszukiwanie doskonałości. To pozwoliło nam, jako zespołowi, na przestrzeni lat pracować razem i uczyć się od siebie nawzajem – stawiać odważne pytania, których odwagi nie mielibyśmy zadać sobie w pojedynkę. Zbaczanie z utartych ścieżek, aby móc zaoferować to, co mamy najlepszego do zaoferowania, oznacza, że nigdy nie osiadamy na laurach i zawsze wyznaczamy sobie nowe cele.

Na przestrzeni lat, każdy krok i każda z obranych ścieżek pozwalała nam doświadczać tego, co jest tu i teraz, a jednocześnie patrzeć w przyszłość. Wiedza zdobyta w przeszłości i ukształtowane tradycje pozwalają nam zaoferować Ci coś, co z Tobą zostanie, coś rewolucyjnego, co przetrwa próbę czasu. Przez te wszystkie lata docenialiśmy wkład tych, którzy pracowali nie dla nas, ale Z NAMI. Szukaliśmy osób, które będą podobnie patrzeć na kreowanie nowych rozwiązań, takich, które będą odczuwały taką samą potrzebę stawiania czoła wyzwaniom. I rzeczywiście, udało nam się znaleźć ludzi, którzy stali się częścią naszych projektów. Zwykła filiżanka kawy potrafi zbliżyć do siebie ludzi, dać szanse na wymianę doświadczeń, szansę na rozmowę lub zwykłą uprzejmość, ale może również wyrażać pasję do codziennej pracy: bez względu na to, która sytuacja ma miejsce, chcemy towarzyszyć Ci w każdy możliwy sposób, oferując najlepsze dostępne na rynku ekspresy do kawy.

SANREMO to my.

Dla Sanremo podstawą jest wysoka jakość i technologiczne innowacje: cały czas staramy się podwyższać nasze standardy oraz nieustannie znajdywać najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów biznesowych. Przywiązanie do tych cech sprawia, że ekspresy Sanremo to najbardziej zaawansowane urządzenia tego typu w branży. Kluczowymi elementami naszej pracy jest najwyższa jakość oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań na każdym etapie pracy: począwszy od projektu aż po potrójne testowanie każdego ekspresu przed wysyłką do klienta. Nasze podejście oparte na ciągłym patrzeniu w przyszłość pozwoliło rozwijać się działowi badań i rozwoju, który wprowadził projekt „Opera” wspólnie z zespołem Opery, co rozwinęło niektóre z najważniejszych technicznych cech naszych ekspresów: System Kontrolowanej Dostawy (Control Delivery System – CDS) to wyjątkowy system dostaw, który pozwala na monitorowanie trzech etapów infuzji, co gwarantuje maksymalną możliwą stabilność temperatury, zaś inne elementy to zastosowanie innowacyjnych materiałów specjalnie zaprojektowanych tak, aby zapewnić najlepsze działanie w ramach każdego procesu, zgodne z obecnymi i przyszłymi wymaganiami co do bezpieczeństwa konsumenta. Dostępność i ergonomia stosowania zawsze były dla nas niezwykle ważne. Coraz większe możliwości oferowane przez technologię w naszej branży pozwoliły nam opracować systemy kontroli, które mimo tego, iż są coraz bardziej wyrafinowane, pozwalają Baristom używać ekspresu w prosty i skuteczny sposób.

Przykładem może tu być wielofunkcyjny wyświetlacz kontrolowany za pomocą tabletu Opera. Nasze cele obejmują zarówno drobne udoskonalenia, jak i znaczące innowacje, tak, aby osoby, które korzystają z naszych ekspresów, mogły eksperymentować i znaleźć swoją niszę, intensywność i smak, którego oczekiwali. Aby to umożliwić, wkładamy spory wysiłek w poznanie preferencji klientów oraz opracowanie produktów, tak, aby zaoferować im szeroki i wyczerpujący asortyment narzędzi, które zaskoczą nie tylko ich, ale również pozwolą naszym klientom zaskoczyć inne osoby. Gdy powiedzie się mariaż innowacji technologicznej z dbałością o szczegóły, powstają ekspresy, które nie tylko pracują jako narzędzia, ale są również niezwykle dokładnymi urządzeniami zaprojektowanymi i stworzonymi tak, aby służyć przez długie lata. Mamy nadzieję, że uwaga jaką poświęcamy naszym ekspresom jest widoczna każdego dnia w Państwa pracy, tak aby gwarantować satysfakcję z użytkowania.

Głęboko wierzymy w to, że nasza praca i nasza pasja jest tak intensywna, że nie powstrzymają nas nawet granice geograficzne. Przez lata udało nam się zbudować sporą sieć filii, co pozwala nam na eksport całej naszej wiedzy i doświadczenia tam, gdzie mogą one służyć innym. Nasze kontakty na całym świecie pozwalają nam nie tylko promować naszą pracę, ale również umożliwiają podejmowanie współpracy, uczenie się oraz ciągłe znajdywanie nowych rozwiązań odpowiednich dla różnych sytuacji i kultur – tak, aby znaleźć optymalne rozwiązania. Uwaga jaką poświęcamy naszym ekspresom, gdziekolwiek służą one ludziom na świecie, łączy się z doświadczeniem naszego personelu obecnego a każdym punkcie naszej sieci sprzedaży. Personel sieci sprzedaży podziela naszą pasję i współpracuje przy tworzeniu wspólnej sieci, tak łączyła nas nie tylko praca, ale również wartości i cele. Determinacja, która cechuje nasze dążenie do osiągania celów przybliża nas również do Ciebie, zachęca do bycia fizycznie bliżej, do wyznaczania nowych standardów na świecie, nie tylko w Europie, ale również, po raz pierwszy, w USA. USA ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko możliwości sprzedaży czy współpracę – tam znajduje się również filia Sanremo, a więc miejsce, gdzie powstają standardy i odbywają się szkolenia dla rynku amerykańskiego oraz rynków sąsiednich. Dzielimy się z naszą filią za oceanem naszym doświadczeniem i pragnieniem najwyższej jakości. Filozofia ta idzie w parze z uwagą, jaką poświęcamy wsparciu posprzedażowemu, w ramach którego oferujemy kompleksowe wsparcie, aby można było w pełni korzystać z naszych produktów i cieszyć się nimi – z uwagą na jaką one zasługują oraz na jaką Ty zasługujesz. Bez względu na to, gdzie jesteś i jakie są Twoje potrzeby, dotrzemy do Ciebie i pomożemy jak najlepiej skorzystać z tego, co opracowaliśmy i stworzyliśmy dla Ciebie.