Elegancja ukryta w surowej formie. Nowa, wydajna technologia oparta na solidnych podstawach.

Roma – architektoniczny sznyt.


  • Eleganckie detale z kryształu i w kolorze wengè;
  • Elementy podświetlane od tyłu;
  • System TCS gwarantujący stałość temperatury (+- 0,5°C);
  • System Service Bluetooth do zarządzania i korzystania z Bluetooth, z parametrami pomocy technicznej.

Surowość i elegancja.

Model ekspresu Roma powstał w wyniku zestawienia linii, które przyciągają wzrok z urokiem idealnie stworzonego projektu. Gdy ekspres mówi sam za siebie, użyte materiały stanowią dodatek nadający mu charakteru. Ekspres Roma dostępny jest dwóch wersjach, które – każda na swój sposób – podkreślają wyjątkowe i cenne detale urządzenia: wersja z kryształem i wersja z wykończeniami w kolorze wenge stanowią dwie wariacje na temat unikalnego, eleganckiego i prestiżowego stylu tego ekspresu. Podświetlane elementy uzupełniają i podkreślają kształt ekspresu, sprawiając, że model Roma z miejsca stał się prawdziwą ikoną designu.

Technologia, praktyczność, stabilność

Oprócz wyrazistych linii i geometrycznego kształtu, do głównych zalet tego solidnego ekspresu należy technologia kontrolowania temperatury TCS (Temperature Control System). Ta najnowsza technologia obejmuje dedykowany bojler dla każdej jednostki zaparzającej, oprócz tradycyjnego bojlera, który ma za zadanie dostarczać gorącą wodę do napojów. Dodatkowo, bojler jest sterowany elektronicznie, a temperaturę wody można ustawić z dokładnością ±0,5°C, co zapewnia stabilność i dokładność przy bardzo wysokich temperaturach. Stała temperatura jest zapewniona w każdych warunkach pracy: zarówno w przypadku intensywnego użytkowania, gdy w pełni wykorzystujemy możliwości ekspresu i potrzebna jest woda w określonej temperaturze do nalewania, co można ustawić oddzielnie dla każdej grupy, jak i w przypadku mniejszej aktywności, kiedy możesz wyłączyć nieużywane grupy, tym samym znacząco obniżając koszty energii. Dzięki specjalnemu obwodowi hydraulicznemu czysta, krystalicznie przezroczysta woda jest zawsze gotowa do przygotowania gorących napojów.

Akcesoria.

Możliwość używania usługi Bluetooth System Service do zarządzania parametrami wsparcia technicznego za pomocą smartfona i dedykowanej aplikacji na tablety, sprawia, że model Roma to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania użytkownika w najlepszy możliwy sposób. Aby ekspres pracował jeszcze lepiej, stworzyliśmy dysze do pary tak, aby za każdym razem dało się przygotować najlepsze spienione mleko do cappuccino, o doskonałej konsystencji, dzięki wykorzystaniu połączenia powietrza i pary.