Nutka artystycznej rozkoszy zaklęta w retro designie. Technologia zgrana z perfekcyjnymi rezultatami.

Torino – brzmi wspaniale.


  • Oświetlenie punktowe;
  • Wersje SED i SAP: dwie wariacje na temat modelu Torino, aby dopasować się do potrzeb;

Melodia przeszłości.

Ekspres nie tylko świetnie się prezentuje, ale również łączy przeszłość ze współczesną solidnością – jego wygląd inspirowany jest modelami radioodbiorników używanych w latach 60-tych. Torino to ekspres, który wyróżnia się na tle innych. Wszystkie detale są dobrze widoczne dzięki oświetleniu punktowemu, które ożywia wygląd urządzenia i sprawia, że przywodzi na myśl zawieszoną nutę. Ten ekspres w pełni ucieleśnia jakość Sanremo, niezawodność i potrzebę wyrażania siebie.

Najlepszej jakości mechanika.

Zaparzenie idealnej kawy jest możliwe dzięki zastosowaniu tradycyjnego systemu wymiany ciepła z obiegiem termosyfonowym oraz grupom ze statyczną pre-infuzją, co pozwala na zachowanie stabilności temperatury. Aby zaspokoić preferencje i potrzeby Baristów, stworzyliśmy dwie wersje tego ekspresu: wersję Sed i Sap. Wersja Sed pozwala użytkownikowi zaprogramować dozy za pomocą przycisku, ustawiając tym samym elektroniczny system dozowania. W wersji Sap możliwe jest zaś półautomatyczne programowanie, a ciągłe nalewanie kontrolować można używając przycisku on/off.

Dodatkowe możliwości.

Aby pomóc Ci stworzyć filiżankę pysznego cappuccino, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dysze, które idealnie łącząc powietrze i parę umożliwiają uzyskanie perfekcyjnie spienionego mleka o idealnej konsystencji. Oprócz innych wyjątkowych cech, ekspres Torino wyposażono w ekskluzywny system Bluetooth, dzięki któremu możesz zarządzać parametrami technicznymi i śledzić liczbę zaparzonych kaw w swoim smartfonie lub na tablecie z dedykowaną aplikacją.