Klasyczne kształty z nowoczesnym i czułym sercem. Ikona – w każdym detalu.

Verona TCS, classic retro.


  • Sistema TCS per una stabilità termica costante molto elevata (+-0,5°C);
  • System Service Bluetooth do zarządzania i korzystania z Bluetooth, z parametrami pomocy technicznej;
  • Oświetlenie punktowe.

Wykonywany na zamówienie ekspres w stylu vintage z nowoczesnym sercem.

Unikatowe wzornictwo, stylistyczne marzenie o minionej tradycji, będące połączeniem amerykańskich ikon motoryzacyjnych z lat 60-tych z siłą i niezawodnością nowoczesnych modeli Sanremo: to właśnie ekspres Verona TCS. Dzięki połączeniu nowoczesnego, wydajnego serca z miękkimi liniami obudowy w stylu retro, Verona TCS to model, który idealnie łączy starą elegancję z najnowocześniejszą technologią. Wszystkie szczegóły zostały zaprojektowane tak, aby powstała ikona stylu, przypominająca o niezawodnej jakości ekspresów Sanremo.

Silnik TCS.

Zaawansowany system TCS (Temperature Control System), który jest postawą tego ekspresu, składa się z bojlera do każdego stanowiska nalewania, oprócz tradycyjnego, głównego bojlera potrzebnego do produkcji pary i gorącej wody do przygotowywania napojów. Zaawansowane technologicznie sprawowanie kontroli (z tolerancją wynoszącą ± 0,5°C) zapewnia stabilność i dokładność temperatury dla każdej grupy. Istnieje również możliwość ustawienia temperatury nalewanej wody dla każdej oddzielnej jednostki, dzięki czemu można dopasować temperaturę do cech kawy tak, aby za każdym razem powstała filiżanka tak samo pysznego napoju. Dzięki funkcji automatycznego włączania oraz deaktywowania czasowo nieużywanej grupy, można zauważyć konkretne oszczędności dla użytkownika. Ponadto, specjalny obwód hydrauliczny dba o stałą dostępność krystalicznie czystej wody do przygotowania gorących napojów.

Ekspres z mnogością akcesoriów.

Ważną cechą, które wyróżnia ekspres Verona TCS pod kątem wyglądu i wszechstronności, są dysze z powietrzem i parą, dzięki którym za każdym razem stworzysz idealną, doskonałą piankę do cappuccino. Bluetooth System Service pomaga zarządzać parametrami technicznymi za pomocą smartfonu lub tabletu z dedykowana ku temu aplikacją. Za każdym razem idealna przerwa.